(+371) 2008 6555
Valoda: LV
(+371) 2008 6555

Gaļu kautķermeņu pārvietojuma sistēma, kura ir vijīga, beztrokšņa, ērta un uzticama.

Piekar sliedes IM09 – ir saliekama sistēma, kas ir ideāls risinājums moderna gaļas ceha aprīkošanai un ir domāta, pirmkārt, kautķermeņu piekarināšanai, pārvietošanai un pārkrāmēšanai atdzesēšanas kamerās un gaļas apstrādes telpās.

Galvenās ietaises priekšrocības ir iekārtas ekonomiskums, augsts izmantošanas ērtums un garantēts higiēniskums, kuru nodrošina izmantojot anodēto alumīniju un netoksiskus plastmasas materiālus. Tā ir stabila un izturīga saliekama sistēma, kurai piemīt augsta celtspēja, izturīgums pret slodzēm, kā arī spēja gludi un nedzirdami pārvietoties. Sistēma, kas izceļas ar vieglumu un montāžas ātrumu, ir aprīkota ar papildus elementiem, kas nodrošina brīvo iekārtas komponējumu, un apmierina ļoti dažādas izmantošanas vajadzības.

Tai skaitā, jaunā 3-gājienu vadības sistēma, kuru patentēja uzņēmums Italmodular, ļauj viegli pārvietot kautķermeni trijos virzienos, kas, savukārt, nodrošina maksimālu ērtumu un darba drošību, kā arī samazina laika patēriņu mainot kustības virzienu.