(+371) 2008 6555
Valoda: LV
(+371) 2008 6555

Serviss

Uzņēmums SIA „ MEGA STAR ‘’ piedāvā rūpniecisko un komerciālo saldēšanas sistēmu, kā arī gaisa kondicionēšanas sistēmu servisa un remonta pakalpojumus.

Uzņēmuma servisa nodaļa – tas ir saliedēts profesionāļu kolektīvs, kas sekmīgi risina jebkurus uzdevumus, kas saistīti ar saldēšanas iekārtu un kondicionieru apkalpošanu, diagnostiku un remontu.

Saviem klientiem mēs garantējam augstas kvalitātes darbu, jo mums ir liela pieredze remontā un servisā dažādās sarežģītības un atbildības pakāpēs, jebkuras nozīmes objektos.

Lai saglabātu iegādāto saldēšanas aprīkojumu darba kārtībā un laicīgi atklātu iespējamās problēmas, ir nepieciešams kvalificēts saldēšanas iekārtu serviss.

Nekontrolēta saldēšanas iekārtu ekspluatācija, gandrīz vienmēr noved pie nopietniem bojājumiem un defektiem un līdz ar to – pie lielām izmaksām. Lai nenāktos saskarties ar šīm nepatikšanām, ir nepieciešams veikt obligāto saldēšanas iekārtu tehnisko apkalpošanu, pildīt visas ekspluatācijas prasības un rekomendācijas.

Uzņēmums SIA „MEGA STAR ” palīdzēs Jums jūtami ietaupīt naudu, un maksimāli nodrošināt Jūsu aukstuma iekārtu darbības ilgumu.